Remíza MFK Zemplín s Popradom

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce remizovali vo svojom prvom prípravnom stretnutí pred novou sezónou, keď na vlastnom trávniku sa rozišli s druholigovým Popradom po výsledku 1:1. Ich jediný presný zásah zaznamenal v 88. minúte Peter Kolesár, ktorý odpovedal na gól Slobodníka už zo šiestej minúty. Zverenci trénera Antona Šoltisa v sérii prípravných duelov pokračujú už v sobotu, kedy ich čaká zápas proti nováčikovi druhej ligy FC Košice. Duel sa odohrá od 10.30 hod. vo Vyšnom Opátskom.

MFK Zemplín Michalovce - FK Poprad 1:1 (0:1)
Góly: 88. P. Kolesár – 6. Slobodník
MFK ZEMPLÍN: 1. polčas: Dehtiar – Vojtovič, D. Špak, Carrillo, D. Petro – R. Begala – Mavretič, S. Danko, Casado, Kountouriotis – Rodrigues. 2. polčas: Dráb – M. Kolesár, Špiriak, M. Sidor, M. Vojtko – Turík – Rota, Grič, M. Trusa, P. Kolesár – I. Žofčák.
FK: J. Malec (46. Knurovský) – P. Maslo (70. Kohút), Luberda (46. L. Horváth), Pajer, Zekucia – Jančo (46. Gallovič) – L. Ľupták (60. Luščík), Da Silva Junior (46. S. Kuba), Zošák (46. Streňo), Kukoľ (46. Grešák) – Slobodník.

Zdroj: mfk zemplín

Uverejnené: 25.06.2019 21:12:53