Dukla opäť víťazne PRIDANÉ VIDEO!

Dukla valcuje jedného súpera za druhým

Hokejisti metropoly Zemplína sa predstavili na domácom ľade po víťaznom turnaji v Rumunsku. Doma privítali poľskú Krynicu, ktorej nadelili poltucet gólov a na ľade jasne dominovali 6:1. V sobotu hostia doma reprezentačný tím HK Orange 20. Tento zápas bude zároveň generálkou na ligovú sezónu.

Dukla začala zápas vo svižnom tempe. Na 1:0 zvýšil útočník prvej formácie M. Segľa, ktorý poľahky zaznamenal úvodny gól duelu. Druhý presný zásah zaznamenal Lezo, ktorý skóroval po prihrávke Opatovského. Spoľahlivý výkon podával v bránke aj brankár domácich Marton, ktorý zlivkvidoval všetky gólove náznaky hostí. V prvej tretine sa ešte presadil M. Segľa, ktorý zvyšoval svojim druhým gólom na 3:0.

Druhá tretina bola o čosi vyrovnanejšia. V polovici zápasu sa presadil Dancsák a v 38. minúte využil lahôdkovú prihrávku Opatovského, P. Segľa.Hosťom sa v poslednej tretine podarilo znížiť, to však bolo z ich strany všetko. Skóre zápasu uzavrel agilny Opatovský.

Michalovce - Krynica (Poľsko) 6:1 (3:0, 2:0, 1:1)

Góly: 5. Martin Segľa, 11. Lezo, 17. Martin Segľa, 32. Dancsák, 38. P. Segľa, 52. Opatovský - 48. Valušiak

Vylúčení: 6:5. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:, rozhodovali: Mi. Halecký - M. Korba, Hric, divákov: 570.

DUKLA: R. Marton - Boržík, M. Kozák, P. Krecháč, V. Marinčin, Regenda, M. Takáč, Lad. Mucha, Petruňa - Martin Segľa, Dancsák, J. Minčák - Štefanech, P. Hurtaj, Lad. Sabol - Opatovský, Lezo, P. Segľa -  Fajčák, Ferenc.

Uverejnené: 31.08.2010 23:52:41