Vo štvrťfinálovom šlágri sa iskrilo aj červenalo! Pavlovce odolali dvom penaltám a Veľké Revištia zdolali 3:2

Vo štvrťfinále Krajskej futbalovej ligy na seba narazili víťazi dvoch skupín – michalovskej a trebišovskej. Veľké Revištia nakoniec po boji podľahli Pavlovciam nad Uhom 2:3 a Pavlovčania tak postúpili do semifinále. V zápase sa poriadne iskrilo. Už v pätnástej minúte videl priamu červenú kartu skúsený zadák Revíšť Jaroslav Dargaj a hlavný arbiter nariadil proti Pavlovciam až dva pokutové kopy. Ani jeden ale Mikuláš Fedor nepremenil... V druhom zemplínskom súboji zdolali Veľké Kapušany Trhovište 2:1. Na trebišovskej umelej tráve síce viedli Trhovište od 61. minúty po góle Milana Bogára, záverečné minúty ale patrili Kapušanom. V 86. minúte vyrovnal z priameho kopu Peter Ballók a o dve minúty neskôr rozhodol Ján Fintor. Do semifinále ešte postúpili aj Krompachy a Medzev.

Výsledky štvrťfinále KFL
TJ Veľké Revištia - OŠK Pavlovce nad Uhom 2:3 (1:1) - hralo sa v Michalovciach
Góly:
36. Majerník, 70. Fedor - 19. Smoľák, 60. Gibilov, 66. Smoľák.
Žlté karty:
17. Fedor - 17. Smoľák, 29. Lorinc, 45. Slinčák, 46. Saxa, 74. Tokár.
Červená karta:
15. Dargaj.
Rozhodovali:
Gorel - Bednár, Hrebeňár.
TJ:
Slávik - Janočko, Dargaj, Gužiňák, Šalagovič, A. Devečka, Krochta, Majerník, Fedor (79. Frendák), Bumbera, Kertis.
OŠK:
Liutnianskij - Lašík (46. Vološinskij), Novák, Viňanský, Tokár, Slinčák, Gibilov, Lorinc (46. Saxa), Smoľák, L. Lukáč (71. Princz), Horňak.

MFK Veľké Kapušany - TJ Družstevník Trehovište 2:1 (1:0) - hralo sa v Trebišove
Góly: 86. Ballók, 88. Fintor - 61. Milan Bogár.
Žlté karty: 63. Lipán, 76. Kondáš - 74. R. Bereš.
Červená karta: 90. R. Bereš.
Rozhodovali: Benedik - Lang, Konečný.
MFK: Babiák - Dozsický, K. Docs, A. Docs, Kondáš, Lipán (76. A. Nagy), Karafa (88. Kaščák), Matus (46. Ballók), R. Varga (46. Fintor), Berta, Vašky.
TJ DRUŽSTEVNÍK: Bodnár - Tkáč, Miroslav Bogár, Treščo, G. Novák, R. Bereš, Harčarik, Fulajtár, Lešňanský (84. Treščo), Horváth (79. Koba), Milan Bogár.

Ďalšie výsledky: MFK Spartak Medzev - FC Košice 2:1, FK Pokrok SEZ Krompachy - MFK Gelnica 3:0.

Uverejnené: 04.03.2019 10:54:45