Remíza MFK Zemplín s FC Košice

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce remizovali vo svojom štvrtom prípravnom súboji pred jarnou časťou na vlastnej umelej tráve s FC Košice 2:2. Líder tretej ligy skupina Východ sa ujal vedenia gólom Trebuňáka v 43. minúte, no Trusa s Petrom Kolesárom ešte v úvodnej štvrťhodine druhého polčasu naklonili misky váh na michalovskú stranu. O tom, že sa zápas skončí remízou rozhodol v 87. minúte Filip Serečin. Za Michalovčanov v druhom polčase nastúpil už aj Dominik Špiriak, ktorý prichádza na hosťovanie z Dunajskej Stredy. Zverenci trénera Antona Šoltisa budúci týždeň cestujú na sústredenie do Tatranskej Lomnice. Ešte predtým sa v sobotu predstavia na pôde maďarského prvoligistu z Kisvárdy. Zápas sa pôvodne mal uskutočniť v Michalovciach, po dohode klubov sa ale bude hrať naďaleko maďarských hraníc.

MFK Zemplín Michalovce – FC Košice 2:2 (0:1)
Góly: 52. M. Trusa, 58. P. Kolesár – 43. Trebuňák, 87. F. Serečin
MFK ZEMPLÍN: Bieszczad (46. M. Kira) – I. Žofčák, Carrillo (46. Špiriak), Beskorovainyi (46. M. Vojtko) – M. Kolesár, Grič, P. Kolesár, Kountouriotis (46. M. Trusa), D. Petro – A. Diarra, Zakharkiv (46. Hovhannisyan)
FC: J. Giertl – Trebuňák (60. Mik. Tóth), Dobias, Pilipčuk (46. Gáll), L. Urban (60. J. Lesniak) – R. Kačala (60. F. Kis), Karaš (60. Grega), Vancák (60. Ristovski), F. Pavúk – Vyshnevskyi (60. Bavoľár), Radovanovič (60. F. Serečin)

Uverejnené: 23.01.2019 15:59:57