files/6fuos0edjdcwkx33.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Zápas hviezd I. ligy už túto sobotu: Aké sú nominácie tímov?

Zimný štadión v Michalovciach bude v sobotu 19. januára dejiskom v poradí štvrtého Zápasu hviezd druhej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže. Stretnutie najlepších hráčov St. Nicolaus I. ligy sa bude niesť v retro štýle a domáci tím v dresoch VTJ Michalovce vyzve na exhibičný súboj výber Hviezdy ligy aj ligové Nádeje do 23 rokov. Zápas spestrí sprievodný program a chýbať nebudú ani populárne súťaže zručnosti.


V Michalovciach sa predstaví mnoho osobností druhej najvyššej súťaže, chýbať by nemali Jozef Kováčik, Ján Tabaček či najproduktívnejší hráči súťaže Michal Kluka a Martin Kalináč. Úvodné formácie oboch tímov určili diváci v hlasovaní na oficiálnej stránke ligy. Hrať sa bude vo formáte 4 na 4 a zápasy budú 15-minútové. Chýbať nebude ani divácka fanzóna s umelým ihriskom, ktorá bude otvorená už v piatok od 17.00 h a v ktorej budú môcť fanúšikovia súťažiť s Richardom Šechným. V sobotu je vo fanzóne na programe od 14.00 h súboj kapitánov Mareka Kolbu, Jána Tabačeka a Kroniho Musliu, po ktorom bude nasledovať autogramiáda.

Nominácie na Zápas hviezd 2019 v Michalovciach:
Hviezdy ligy:
Brankár: Erik Kompas (Považská Bystrica)
Obrancovia: Jozef Kováčik (Topoľčany), Ľubomír Škápik (Skalica), Ján Tabaček (Martin), Juraj Ďurkech (Považská Bystrica)
Útočníci: František Poliaček (Martin), Sergij Babynec (Humenné), Ondrej Valo (Trnava), Marek Nagy (Spišská Nová Ves), Martin Kalináč, Michal Kluka (obaja Topoľčany), Ľubomír Vaškovič (Skalica), Michal Kokavec (Dubnica nad Váhom)
Tréner: Róbert Pukalovič (HC Bratislava)

Nádeje ligy (do 23 rokov):
Brankár: Daniel Gibl (Dubnica nad Váhom)
Obrancovia: Christián Michalčin (Humenné), Dominik Trška (Považská Bystrica), Dominik Hohl (Dubnica nad Váhom), Adam Kudrna (Nové Zámky B)
Útočníci: Adam Paulíny (Martin), Dominik Laššo (Topoľčany), Miroslav Olejník (Spišská Nová Ves), Lukáš Hamráček (Michalovce), Kroni Musliu (Bratislava), Patrik Janáč (Skalica), Nino Szalay (Trnava), František Pulščák (Prešov)
Tréner: Milan Staš (Humenné)

Majster ligy (HK Dukla Ingema Michalovce):
Brankári: Adam Trenčan, Tomáš Tkáčik
Obrancovia: Damián Novický, Daniel Hančák, Ladislav Hopkovič, Tomáš Valečko, Marek Kolba, Martin Bdžoch, Michal Korenko
Útočníci: Marek Mašlonka, Nikita Dvurečenskij, Matej Giľák, Vladislav Gavrik, Lukáš Toma, Mário Róth, Radovan Cútt, Erik Piatak, Tomáš Banovský, Samuel Chalupa, Igor Safaralejev, Vladislav Boiko, Jakub Linet
Tréner: Miroslav Chudý

TASRUverejnené: 14.01.2019 14:59:57 files/ziutbj34p2awsnxw.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/nwmbaks2nfraja7t.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/uquxsqw5na5c4muz.jpg
Facebook
Kontakt
redakcia@novinyzemplina.sk

Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.