Tesná prehra Dukly Ingema v Dubnici nad Váhom

Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce utrpeli v zápase 23. kola St. Nicolaus I. ligy tretiu tohtosezónnu porážku, keď na ľade MHK Dubnica nad Váhom prehrali 1:2. Ich jediný presný zásah zaznamenal Lukáš Hamráček. Zverenci trénera Miroslava Chudého sa po dvojzápase na ľade súperov v ďalšom zápase predstavia doma. V dueli 24. kola privítajú v stredu 5. decembra o 17.30 hod. Topoľčany.

MHK Dubnica nad Váhom - HK Dukla Ingema Michalovce 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Góly: 28. Kristín (Krajči, Medek), 38. Kristín (Macek, Serkin) pres/1 – 46. Hamráček oslab/1
Vylúčení: 8:5, navyše Mašlonka (Michalovce) 10. minút vrazenie na mantinel, Mesaroš (Michalovce) 10. minút napadnutie hlavy a krku. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:1. Rozhodovali: Pišťanský - Makúch, Drblík. Divákov: 401.
MHK: Gibl - Jarábek, Brňák, Kozachuk, Rehák, Hohl, Hlaváček, Matejovič, Serkin - Macek, Krajči, Kristín - D. Trenčan, Ďuriš, Kokavec - Medek, Lantoš, Kútny - Mikolášek, Jakubík, Kanaet.
HK DUKLA INGEMA: A. Trenčan - Kolba, Korenko, Hančák, Valečko, Novický, Hopkovič - Mesaroš, Piatak, Mašlonka - Banovský, Cútt, Gavrik - Róth, Linet, Safaraleyev - Hamráček, Toma, Chalupa - Pulščák.