Slavoj Trebišov s prvými bodmi, o jeho výhre rozhodol kanonier Ján Novák

Futbalisti Slavoj Trebišov zaknihovali prvé tohtosezónne body. V zápase druhého kola druhej najvyššej súťaže zvíťazili na vlastnom trávniku nad Interom Bratislava 2:1. Skóre duelu síce otvoril v 26. minúte Olatunji, no v závere prvého polčasu vyrovnal z pokutového kopu domáci kanonier Ján Novák, ktorý nakoniec v 72. minúte rozhodol o víťazstve Trebišovčanov. Tým patrí po dvoch kolách s troma bodmi desiata priečka. Hráči Slavoja sa teraz dvakrát predstavia vonku (V Dolnej Ždani a Lipanoch), doma ich uvidíme až v nedeľu 19. augusta, kedy o 16.30 hod. privítajú Liptovský Mikuláš.

Slavoj Trebišov - FK Inter Bratislava 2:1 (1:1)
Góly: 39. a 72. J. Novák (prvý z pok. kopu) - 26. Olatunji
Žlté karty: 38. A. Štrba, 78. Baldovský (obaja Inter).
Rozhodovali: Gemzický - Barenčík, Vitko.
Divákov: 920.
SLAVOJ: Giertl - Vojtovič, Kražel, Pet. Šuľák, Lazarus, Pav. Šuľák, Kolbas, Lorinčák, Starosta, Jovanovič (89. Gibilov), J. Novák (9. D. Vasiľ).
FK INTER: Maťašovský - A. Štrba, Šalata, V. Tóth, Kochan, Labuda, Šulc, Fedor (62. L. Jacko), Baldovský, Olatunji (73. Sečkář), Issa (81. Vlček).

Ostatné výsledky 2. kola
ŠK Odeva Lipany - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 1:2 (1:1), MFK Tatran Liptovský Mikuláš - FC ŠTK 1914 Šamorín 3:0 (1:0), Partizán Bardejov - KFC Komárno 0:0, FK Dubnica nad Váhom - FC Lokomotíva Košice 2:1 (2:0), MFK Dukla Banská Bystrica - FK Poprad 3:3 (2:2), FC Petržalka - MŠK Žilina B 2:1 (1:1), 1. FC Tatran Prešov - MFK Skalica 0:0.