files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Obrazom - V Trebišove sa uskutočnil tretí ročník Nočného behu

Druhú júnovú sobotu (9.6.) sa v Trebišove uskutočnil 3. ročník úspešného športovo-spoločenského podujatia NOČNÝ BEH 2018. Športový sviatok, ktorého samozrejmosťou boli napr. štartové čísla s čipom, profesionálne elektronické meranie času, účastnícke originálne medaily, ale i bezpečne pripravená 5 km a 10 km trať, certifikovaná Slovenským atletickým zväzom, v súlade s pravidlami IAAF a AIMS, prilákal do Trebišova viac než 750 bežcov z rôznych kútov Slovenska. 

Podujatie zorganizovalo OZ STOPA v spolupráci s mestom Trebišov v amfiteátri mestského parku. Podporiť svojich priateľov či známych prišla do trebišovských ulíc aj široká verejnosť. Tento rok bola organizátormi pridaná novinka - detské kategórie so štartmi od 18:00 a ďalšie sprievodné atrakcie a program pre najmenších. Podobne ako v predošlých rokoch aj 3. ročník Nočného behu bol spojený s dobročinnosťou. Návštevníci a účastníci preteku mohli v amfiteátri mestského parku celý večer finančne pomôcť Základnej organizácii DIATV Trebišov – Zväzu diabetikov Slovenska a Detskej atletickej škôlke.  Diabetikov z Trebišova iniciatívne podporil i profesionálny hasič Miroslav PRINCÍK, ktorý si sťažil podmienky pri behu - odhodlal sa odbehnúť 5 km trať v ťažkom hasičskom zásahovom obleku s dýchacím prístrojom. Za prejavené gesto mu bol udelený ďakovný list a Pohár primátora mesta Trebišov za ušľachtilý čin. Charitatívny rozmer podujatia podporil aj tento rok primátor mesta Trebišov PhDr. Marek Čižmár spolu so svojím zástupcom Ing. Róbertom Pucim. Základnej organizácii DIATV Trebišov – Zväzu diabetikov Slovenska venovali finančný dar v sume 500 eur v rámci poskytovania svojej finančnej pomoci.

Konečné výsledky všetkých kategóriíUverejnené: 12.06.2018 21:01:35
files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/vbjsibs58jw24rcc.png
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.